KKZ BR1, BR2

produktKompletná kŕmna zmes pre brojlerové kurence. Kŕmna zmes je určená pre domáci chov brojlerových kurčiat, ako plnohodnotné krmivo bez ďalších prídavkov. Krmivo predkladáme do kŕmidiel bez obmedzenia (ad libidum) . Je potrebné zabezpečiť dostatok nezávadnej pitnej vody.


KKZ Kuričky

produktKompletná kŕmna zmes na odchov kuričiek.
Táto KKZ obsahuje všetky dôležité živiny potrebné pre rýchli a zdravý rast kurčiat a kuričiek ľahšieho typu. Optimálnym pomerom aminokyselín, vitamínov a stopových prvkov sú jedince v dobrej chovnej kondícii pripravené na znáškové obdobie.
Kŕmna zmes je určená pre odchov kurčiat ľahkého typu, ako plnohodnotné rastové krmivo bez ďalších prídavkov. Skrmuje sa od 1.týždna do 6.týždnov. Je potrebné zabezpečiť dostatok nezávadnej pitnej vody.


KKZ MR1, MR2

produktKompletná kŕmna zmes na výkrm moriek.

Kŕmna zmes je určená pre domáci chov brojlerových moriek, ako plnohodnotné krmivo bez ďalších prídavkov. Krmivo predkladáme do kŕmidiel bez obmedzenia ( AD LIBIDUM ). Je potrebné zabezpečiť dostatok nezávadnej pitnej vody. Neobsahuje žiadne kokcidiostatiká ani iné liečivá. Nie je potrebná ochranná doba.


KKZ Nosnice Grain Mix

Predstavuje kompletnú špeciálnu kŕmnu zmes pre nosnice v období znášky a pre plemenné nosnice. Krmivo je zložené zo špeciálnych šrotovaných zrnín a granúl koncentrátu. Kŕmne zmes zaručuje výborný zdravotný stav a vynikajúcu kondíciu, čo zaručuje vysokú kvalitu a znášku vajíčok počas celého roka.


Balenie: 20kg


KKZ Nosnice granulované

Kompletná kŕmna zmes pre nosnice v období znášky.


Krmivo je vo forme granulovanej zmesi. Kŕmna zmes zaručuje výborný zdravotný stav a vynikajúcu kondíciu, čo zaručuje vysokú znášku vajíčok počas celého roka.


Balenie: 5kg; 20kg


KKZ Nosnice TOP

Sypká hrubo šrotovaná kŕmna zmes určená pre nosnice v období znášky.


Zmes poskytuje vyváženú kompletnú výživu. Kŕmna zmes Nosnice TOP zaručuje výborný zdravotný stav a vynikajúcu kondíciu, čo zaručuje vysokú znášku vajíčok počas celého roka. Nosnice musia mať voľný prístup k dostatočnému množstvu pitnej vody.


Balenie: 5kg; 20kg


KKZ úžitkové nosnice

produktTáto KKZ dopĺňa všetky dôležité živiny, ktoré potrebujú nosnice pre vyrovnanú znášku. Použitie tejto zmesi zabezpečí nielen vysokú produkciu vajíčok, ale aj pevnú škrupinu a dobrý zdravotný stav.
Táto kompletná kŕmna zmes je určená do prídomových chovov hydiny (drobnochov) a plne zabezpečuje potrebu živín pre nosnice. Krmivo predkladáme do kŕmidiel bez obmedzenia (ad libitum). Potrebné je zabezpečiť dostatok pitnej čerstvej vody.


KKZ vodná hydina

produktKompletná kŕmna zmes pre vodnú hydinu chovanú v prídomových podmienkach
KKZ predkladáme vodnej hydine v kŕmidlách bez obmedzenia. Je potrebné do napájačiek zakladať denne čerstvú zmes, pretože u vodnej hydiny dochádza k jej rýchlejšiemu znečisťovaniu. Hydina musí mať stály prístup k čerstvej pitnej vode.


premin

Doplnková kŕmna zmes určená na výrobu hotovej kŕmnej zmesi pre chov a odchov mladej hydiny.

Proteinmix hydina obsahuje okrem vybilancovaného množstva vitamínov a minerálnych látok bielkovinovú zložku, ktorá pozitívne vplýva na rast a vývoj mladých kategórií hydiny. Jednoduchým zmiešaním obilnín s Proteinmix hydina pripravíme plnohodnotnú kŕmnu zmes pre všetky kategórie hydiny.

 

Odporúčané dávkovanie:

Kategória hydiny

Proteinmix hydina

Pšenica

Kukurica

Spolu

Dávkovanie v %

Brojlery–rastová fáza

5 kg

6,8 kg

4,7 kg

16,5 kg

 

Brojlery–finálna fáza

5 kg

7,5 kg

4,8 kg

17,3 kg

 

Kurčatá do 10. týždňa

5 kg

7,5 kg

4,2 kg

16,7 kg

 

Kurčatá od 10. týždňa

5 kg

14 kg

7,3 kg

26,3 kg

 

Kačice

5 kg

10 kg

5,8 kg

20,8 kg

 

Husi

5 kg

8,3 kg

6,7 kg

20 kg

 

Morky

5 kg

8,3 kg

4,5 kg

17,8kg

 

 

Balenie: 5kg; 25kg


Premin hydina

premin

Vitamino-minerálna zmes určená pre všetky kategórie hydiny.

Priaznivo vplýva na rast mladej hydiny, zlepšuje znášku a pevnosť škrupiny vajec. Ovplyvňuje plodnosť a liahnivosť hydiny. Premin hydina sa pridáva ku krmivu ako doplnok vitamínov a minerálnych látok s využitím najmä v chovoch, kde nie sú používané priemyselne vyrábané kompletné kŕmne zmesi.

 

Odporúčané dávkovanie na 10 ks/deň:

kurčatá, húsatá, káčatá do 4 týždňa veku: 30 – 50 g;  

kurčatá, húsatá, káčatá nad 4 týždne veku: 50 – 70 g;  

morky do 8 týždňa veku 50 – 70 g;  

morky nad 8 týždňov veku 60 – 80 g;

nosnice 50 – 60 g

Balenie: 1kg; 3kg; 25kg


Proteinmix nosnice

Doplnková kŕmna zmes určená na výrobu hotovej kŕmnej zmesi pre chov nosníc

 

Proteinmix nosnice obsahuje okrem vybilancovaného množstva vitamínov a minerálnych látok bielkovinovú zložku, ktorá pozitívne vplýva na úžitkovosť nosníc. Vitamíny, minerálne látky a aminokyseliny pozitívne vplývajú na celkovú vitalitu, zdravotný stav nosníc a pevnosť škrupiny vajec.  Jednoduchým zmiešaním obilnín s Proteinmix nosnice pripravíme kompletnú kŕmnu zmes, ktorá zodpovedá náročným potrebám všetkých úžitkových typov a plemien hydiny v znáškovom cykle.

Receptúra na výrobu kompletnej kŕmnej zmesi: Proteinmix nosnice 20%, obilniny (pšenica, kukurica) 80%

Balenie: 5kg; 25kg


Proteinmix vodná hydina

Proteinmix hydinaDoplnková kŕmna zmes pre vodnú hydinu
Odporúčaná receptúra:
Proteinmix vodná hydina 25%, Obilniny (pšenica, kukurica ) 75%.